Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneğimizin “BURSA” Şubesi Başkanımız ve Ebu Turab Vakfının da Başkanı” Kadir-i Tarikatı Şeyhlerin’den Seyyid Şeyh Sabahaddin DÖMEK İle Beraber 15 Temmuz İle İlgili Basın Açıklaması.!!!

0
411

Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve araştırma Derneğimizin,Bursa şube başkanı ayni zamanda’da Ebu Turap Vakfı başkanı kadir-i Tarikatı şeyhi Seyyid Sabahaddin Dömek ile beraber 15 Temuzla ilgili basın açıklamamız özeti şöyledir.
İslam Dünyasının gözbebeği olan Yüce Türk Milleti,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi, Tarihinde eşine rastlanmayan vahim bir olay yaşamıştır.

Suret-i haktan görünerek Türk Silahlı Kuvvetlerinin,İstihbarat ve Emniyet Teşkilatının resmi kurum ve kuruluşların çeşitli kademelerine sızmış olan gözleri dönmüş bir avuç vatan hainleri; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi’ye suikast düzenleyerek ülke yönetimine el koyma planı yapmış ve bu şeytani planlarını gece saat 22.00 sularında korkunç bir şekilde uygulamaya konulmuştur:

Bazı Havalimanlarını, TRT ve Medya Kuruluşlarını,Telekom Binalarını, TÜRKSAT Boğaz köprülerini , Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Binasını, Ankara ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüklerini, Ankara Özel Harekat Daire Başkanlığını, Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını işgal girişiminde bulunmuşlardır.
Ancak,Sayın Cumhurbaşkanımız cesaretini ve metanetini yitirmeden yürekli ve dik duruşu ile 4.5 G teknolojisini kullanarak yaptığı çağrılara kulak veren KAHRAMAN TÜRK Milleti kendi imkanlarıyla onurunu ve vatanını korumak için meydanlara koşmuş ve darbe girişimine engel olmaya çalışmışlardır.

Fethullah Terör Örgütüne (FETÖ) mensup bu gözleri dönmüş vatan haini Cuntacılar; meydanlara koşan kahraman Türk Milletini, Devletine bağlı kolluk kuvvetlerini ve bazı önemli makamları hedef alarak havadan bombalar yağdırmış ve karadan da vicdansızca ateş açmış ve üzerlerine tankları sürmüşlerdir ve maalesef şu acı bilanço ortaya çıkmıştır: Polis, asker ve sivil olmak üzere toplam 248 vatandaşımız şehit olmuş, 2196 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Demokratik Hukuk Düzenini bozmaya kalkışan FTÖ (Fethullah Terör Örgütü) mensubu bu vatan haini vicdansız teröristleri ve yandaşlarını,
“TC.Devletine sadakatla bağlı olan Peygamber efendimizin torunlarının kurduğu Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneği Olarak Yüce Türk Devletinin yanında ve Cumhurbaşkanımızın Safindan Yer almışızdır…

TÜRK MİLLETİNİN TARİHİ GELENEĞİNDE VATANA İHANETİN CEZASI NE İSE, BU VATAN HAİNLERİNE EN AĞIR BİR ŞEKİLDE UYGULANMASINI İSTİYORUZ!
Teröristlerin yaptıkları bu saldırıda şehit olan resmi ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Değerli Basın Mensupları,
Şu iyi bilinmelidir ki; bu eli yüzü kanlı teröristler (FTÖ) ve işbirlikçileri Türkiyede ve dünyada istedikleri hedeflere Allah’ın izni ile ulaşamayacaklardır.
15 Temmuz tarihinde yaptıkları bu Türkiye Cumhuriyeti vatanına ve milletine ihanet suçu, tarihe bir kara leke olarak geçmiştir.
Masumane bir görünüm içinde olup içten pazarlık yapan, sinsi planlar kuran, gizlice örgütlenen bu ihanet şebekesinin kurduğu tuzakları Allah başlarına geçirdi. Çünkü O, tuzak kuranların en hayırlısıdır.
15 temmuz 2016 Cuma gecesi ve sabahında yaşadığımız bu elim olaydan büyük üzüntü duyduğumuzu özellikle belirtmek istiyoruz. Allah,hainlere fırsat vermesin.Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi olmak üzere ,Sayın TBMM Başkanımıza, Sayın Başbakanımıza, Sayın Bakanlarımıza, Sayın Genel Kurmay Başkanımıza,
sayin emniyet genel müdürümüze Jandarma genel komutanımıza Polisimize, ordu mensuplarımıza ve olağanüstü kahramanlık örneği sergileyen cesur milletimize GEÇMİŞ OLSUN ! dileklerimizi sunuyorum
Bu korkunç tehlikeyi atlatabilmek için cansiperane mücadele edip üstün kahramanlık örneği göstererek adını tarihe altın harflerle yazdıran Aziz Yüce Türk Milletimizi yürekten kutluyoruz.
15 Temmuzun kabus, korku, üzüntü ve endişe dolu gecesini, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi’nin önderliğinde büyük bir kahramanlık destanı yazarak aydınlığa dönüştüren ve bu zaferi Demokrasi Bayramı olarak kutlamaya hak kazanan Aziz Milletimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Değerli Basın Mensupları,
Merkezi Türkiye’de Bulunan Dünya Seyyidler Ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneğimiz, uluslararası bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep Devletimizin ve Aziz Milletimizin yanında ve hizmetinde olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha belirtmek ve bütün dünyaya duyurmak istiyoruz.
“Yüzyıllar boyunca peygamber efendimizin torunlarına/Ehli beytine cani günülden sahip çıkmış ve mazlumların umudu,mağdurların hamisi ve muhacirlerin necat kaynağı olmuş Aziz Türk Milletimizin ve cennet vatanımızın bir daha böyle kabus dolu ihanet gecesi yaşamaması dileğiyle hepinize saygılarımı sunuyorum.