AVRUPADAN ALEVİ KARDEŞLERİMİZE KİRLİ TUZAK.!!!

0
234

Kiymetli kardeşlerim; Gerçek Alevilik ve Aleviler İslamın ve islamiyettin özüdür ve temelidır. Hz.Muhammed Mustafa’nın ve Allahın Galip Arslanı Hz.Ali’nin, manevi avlatlarıdır,kiyamete kadar devam eden rasulullahın Ehli Beyti’nin/Seyyid ve Şeriflerin koruma kalkanlarıdır,Mahşer gününde de allahın Rasulü ve Ehl-i Beyti ile kol kola girip cennete yürüyenlerdır;
Ülkemizde ki devlet büyüklerine,diyanet işleri başkanımıza idarecilerimize,siyasi Parti liderlerine, Bürokratlarımıza, ülkemizdeki cemevlerine,alevi derneklerine ve alevi kökenli araştırmacı yazar ve akademisiyenlere sesleniyorum,bu insanlarımızı bizden gözgöre göre koparmaya müsade etmeyelim.!!!
Dışgüçler alevileri
İslam dininden tamamiyle ayrı, ALLAH Peygamber Kur’an ve Ehli Beyt’in red edildiği biraz şamanist biraz zerdüşt biraz kominist biraz sosyalist,herşeyden biraz katılarak oluşturulan ALİ’SİZ ALEVİLİĞİN LABURATUARI AVRUPADAN KURULMUŞTUR…
Yıllardır Almanya’da ve diğer avruba ülkelerinde hazırlanan ve Alevileri Dinsizleştirip İslama Karşı kullanma Operasyonu artık gayri resmi olmaktan çıkıp bizzat Alman Devleti ve diğer devletlerin eliyle resmileştirilmiş ve Alevilik DİN olarak kabul edilmiştir.!!
Ben nacizane bir sünni Seyyid olarak
Asla avrupanın bu sinsi planını kabul etmiyorum,ve içime sindiremiyorum,
Müslüman ve ehli beyt aşığı olan vatandaşlarimızın böyle durumlara düşmelerine çok üzülüyorum…
Bu durumlara Vatikanın da ciddi katkısı vardır ! Diğer Avrupa ülkeleri de bu projeyi desteklemiştır.
Yıllardır bunların sinsi planına karşı İslam, Kur’an, Ehli Beyt diye haykıran Gerçek Alevi Kardeşlerimin üzerine; Bazen Pkk’yı Bazen Dhkpc’yi bazen Avrupadaki Sözde Alevi görünümlü VATİKAN ajanları bazen de meseleden habersiz Alevi halkımızı Gerçek alevilerimiz’in üzerine saldırarak,akla hayale gelmez iftiralar ve bühtanlar ile kışkırtmışlardır?Kimi zaman bunlara Türk devleti sizi Sünnileştirecek,kimi zaman bunlara iran sizi Şiileştirecek dediler kimi zaman bunlar Diyanetin ajanı, kimi zaman bunlar İranın ajanı dediler..Hep Gerçek Alevilerin üzerine bir karabulut oluşturarak Alevi vatandaşlarımızı bizden uzak tutmaya çalıştılar.Çünkü aleviler bunların kirli emellerini gerçekleştirmek için lazımdır. Işid’i kendi elleriyle kurup İslam dünyasını kana bulayan Avrupa değilmiydi !
bu defada dinsizleştirdiği Alevileri farklı Operasyonlarda kullanmanın hesaplarını yapiyorlar.
Önce dernekler halinde kurulan bu dinsizleştirme labaratuvarları zamanla federasyon ve konfederasyonlara dönüşmüşlerdir. İslam-i bütün değerlere savaş açan bu avrupadaki yapılar maalesef ülkemizde de yaşama alanı bulmuştur! Kimi dernek kimi vakıf kimi cemevi adını kullanıp Alevilerin içine bir kanser misali sızmışlardır. Örneğin 15 Temmuzdan sonra 13 tane fetocu dernek kapatılmıştır, Peki ya deşifre olmayanlar dernekler nerdedir !! Pkk, Dhkpc vs örgütlerin arka bahçesi haline gelenler her geçen gün katlanarak artmaktadır..
Ülkemizde ki özbeöz Müslüman olan, Peygamber ve Ehli beyt aşığı alevi dedeleri elin sayısı kadar yedi başlı ejderhaya dönüşmüş bu illetlere karşı durmaya devam ediyorlar.Şamanizm, zerdüştlük,kominizm vs’nin içine serpiştirilen tasavvuf hikayeleri ile Alevi halkımızı aldatmalarına canımız pahasına da olsa izin verilmiyecektır.
Asla ve asla Aleviliği İSLAM’dan koparamayacaklar.? MÜSLÜMAN ALEVİLERİN İÇİNE,AJAN GİBİ SIZMIŞ ATAİST VE ZİHNİYETİ BOZUK VS.GRUPLARA DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR !!!
Bu gruplar?
Ne yaparsa yapsınlar, bizden gerçek Alevileri koparmaya, silmeye,ve bozmaya çalışsalar’da müsaade etmiyeceğiz.
Bu onurlu ve şerefli insanlar özbeöz Türk ve müslümandırlar.
İslamiyetin ve kur’anın özüdür temelidırler…